Сайт мәзірі

Елтаңба

№4 Хромтау орта мектебінде «Кел балалар оқылық!» атты алғашқы қоңырау мерекесі 1- класс бүлдіршіндеріне салтанатты жиынмен басталды. Салтанатты жиында мектебіміздің «Жас сарбаз» кадет класының оқушылары 1- класс оқушыларына әліппе, таратты. Сонымен қоса, қонақ ретінде Хромтау аудандық әкімінің орынбасары Қуантайұлы Қайрат келіп, сөз сөйледі.

В это солнечное утро во дворе Хромтауской средней школы №4 состоялась торжественная линейка для первоклассников "Кел, балалар, оқулық", посвященная Первому звонку и 30-летию Независимости Республики Казахстан.
Для учащихся 2-11-х классов в стенах нашей школы прошли первые в 2021-2022 учебном году классные часы "Қазақстан жетістіктері", в рамках празднования 30-летия Независимости Республики Казахстан.

Директор блогы

1 (1)